Genel Bilgiler

Kongre Dili

Kongre resmi dili Türkçe’dir.

Kayıt Ücretleri

Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde yapılacaktır. Dernek üyelerine özel ücretlerden yararlanabilmek için dernek aidat borcunun olmaması gerekmektedir. Dernek borcunuzu ödemek ya da yeni üye olmak için kongre öncesinde dernek yetkilileri ile irtibata geçebilir ya da kongre sırasında dernek standına müracaat edebilirsiniz.

Kayıt ücretlerinin yatırılacağı hesap bilgileri şu şekildedir:
Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği
Şube: Çarşı-Kadıköy /İstanbul
Hesap No:1187-1540277
İban No: 670006400000111871540277

Kayıt ve Dayanışma Masası

Kayıt ve danışma masaları Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech Kampüsünde 14 Aralık 2019 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların üniversiteye girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca sponsor firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanlarda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Kurslar

Kongre çerçevesinde, Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği tarafından eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurslar için açılan kayıtlar kontenjan durumuna göre sınırlıdır. Kurs kayıtları ile detaylı bilgi için dernek yetkilileri ile irtibata geçiniz.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech Kampüsünde bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır.

Kongre katılımı ve kurs katılımları için ayrı belgeler düzenlenecektir.

İptal ve İade Koşulları

Kayıt ücretleri iadesi ile ilgili olarak;

14 Ekim 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı,

15 Ekim 2019-30 Kasım 2019 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %25’si iade edilecektir.

1 Aralık 2019 tarihinden sonra bildirilen iptal durumlarında ücret iadesi yapılmayacak sadece isim değişikliği yapılacaktır.

Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.